Festiwal Artystyczny Powiatu Mińskiego - inauguracja

17.08.2021


Serdecznie zapraszamy na inaugurację Festiwalu Artystycznego Powiatu Mińskiego w parku miejskim w Kałuszynie 22.08 o godz.18.00.

W programie pierwszego koncertu Festiwalu zabrzmi muzyka orientalna i polska w wykonaniu Mateusza Szemraja i Adeba Chamouna.

W ramach Festiwalu Artystycznego Powiatu Mińskiego odbędzie się 13 wydarzeń artystycznych, po jednym w każdej z trzynastu gmin powiatu mińskiego.
Festiwal łączy w sobie wiele dziedzin sztuki – w ramach Festiwalu zostaną zorganizowane koncerty muzyki klasycznej, edukacyjne warsztaty muzyczne dla seniorów oraz dla dzieci, a także spotkania muzyczno-poetyckie upamiętniające wybitnych polskich poetów i ich twórczość. Podczas kolejnych wydarzeń wystąpią wybitni artyści: Olga Bończyk, Mischa Kozłowski, Agata Barwinek-Bembinow, Tango Fuerte, Reed Connection, Maciej Bator, Katarzyna Wiwer, Maksymilian Grzesiak, Katarzyna Boniecka, Rafał Łuc, The Time Quartet.

W przypadku niepogody pierwszy koncert Festiwalu Artystycznego Powiatu Mińskiego odbędzie się w sali widowiskowej Domu Kultury Kałuszyn.

Wstęp na wszystkie wydarzenia w ramach Festiwalu jest bezpłatny!

Dofinansowano ze środków budżetu Powiatu Mińskiego.
Zadanie dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.
Sfinansowano ze środków Fundacji PZU.

Organizator Fundacja "Czas Sztuki"

Benefity członkowskie

DYSKOGRAFIA IGNACEGO
JANA PADEREWSKIEGO

Dopuszczalny poziom dźwięku
w mieszkaniu - rozwiązania prawne, przykładowe sprawy

Orfeusz dla Piotra Sałajczyka

Leksykony SPA-M