Samodzielne Koło nr 28 Filharmonii NarodowejW latach 2017-2020 udało nam się zrealizować dwie edycje "Nadzwyczajnego Koncertu Charytatywnego" 

29.04.2018 I edycja na rzecz Joanny Tic-Ramos

24.03.2019 II edycja na rzecz Joanny Turkowskiej

W obu wydarzeniach udało nam się zebrać ponad 110.000zł  (sto dziesięć tysięcy złotych) i przekazać na rehabilitację i leczenie Joanny Tic-Ramos, Joanny Turkowskiej.

Osoby biorące czynny udział w organizacji i realizacji koncertów  tj. Muzycy, Dyrygenci, Aktorzy, Prelegenci, Obsługa, Dział Techniczny, Dzieci i jeszcze wiele innych osób, nie pobierały żadnego wynagrodzenia z tego tytułu.

Dotację na realizację I i II edycji otrzymanej od ZAW STOART w całości przeznaczyliśmy na rozpropagowanie medialne obu koncertów (plakaty, zaproszenia, programy, reklamy w metrze itd.)

Koncerty zostały objęte Honorowym Patronatem MKiDN.

Na aukcjach podczas koncertów licytowane były przedmioty od wielu darczyńców/sponsorów/partnerów, dzięki którym udało się zebrać tak wysoką kwotę.

W obu przypadkach ZG SPAM jak i Oddział Warszawski SPAM pomagały nam, wspierały nasze działania.

Nie sposób wymienić wszystkich osób i podmiotów zaangażowanych w tą inicjatywę, ale wszystkim jeszcze raz dziękujemy. 

Poniżej linki do wyżej opisanych wydarzeń:

https://www.polmic.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=5660:warsaw-charity-concert-for-joanna-tic-ramos&catid=83&Itemid=196&lang=pl

https://www.imm.com.pl/nadzwyczajny-koncert-charytatywny-na-rzecz-joanny-turkowskiej/

https://modaija.pl/koncert-charytatywny-dobroczynnosci/


Następną inicjatywą naszego Koła jest organizacja imprez, które mają na celu uhonorowanie wieloletniej pracy artystycznej muzyków przechodzących na emeryturę.

Dzięki pozyskanym składkom dysponujemy funduszami, które pozwalają na przygotowanie poczęstunku. Każdorazowo także muzyk otrzymuje swoje zdjęcie z koncertu oprawione w ramkę jako prezent i pamiątka od naszego Koła.

Nieoceniona współpraca z Państwem Deluga-Góra skutkuje pięknymi zdjęciami naszych artystów (przyszłych emerytów).

Każda tego typu impreza dostarcza wielu niezapomnianych wrażeń i emocji. Powoduje mnóstwo wzruszeń i jest poniekąd naszym obowiązkiem godnego uhonorowania wieloletniej pracy artystycznej członków naszej orkiestry.


W planach jest organizacja konkursu na wsparcie finansowe indywidualnego projektu artystycznego dla członków, oraz piknik rodzinny na zakończenie Pandemii. Wszystko zamierzamy sfinansować z naszych składek.

Benefity członkowskie

DYSKOGRAFIA IGNACEGO
JANA PADEREWSKIEGO

Dopuszczalny poziom dźwięku
w mieszkaniu - rozwiązania prawne, przykładowe sprawy

Orfeusz dla Piotra Sałajczyka

Leksykony SPA-M