IV Mazowieckie Muzyczne Spotkania bez Barier

24.11.2021

Serdecznie zapraszamy na wielki finał IV Mazowieckich Muzycznych Spotkań bez Barier tym razem w przepięknym zabytkowym Zamku w Liwie.

Będzie to wydarzenie wyjątkowe: spotkanie muzyczno - poetyckie, podczas którego zostaną wyrecytowane wiersze Cypriana Kamila Norwida w dwusetną rocznicę urodzin tego twórcy. Wiersze zostaną wyrecytowane przez aktora Piotra Ligienzę, znanego z serialu "Ranczo". Podczas spotkania zostaną zaprezentowane również piękne kompozycje stworzone na duet skrzypcowy, zaczynając od kompozytorów baroku, kończąc na muzyce XXI wieku. W programie spotkania znajdą się kompozycje takich twórców jak: J. Leclair, G. Bacewicz oraz prawykonanie kompozycji Bartosza Kowalskiego - Dialogi polskie na dwoje skrzypiec. Na skrzypcach zagrają Katarzyna i Maksymilian Grzesiak.

Wstęp bezpłatny!

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Zamówienia kompozytorskie”, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca

Sfinansowano ze środków Fundacji PZU

Organizator Fundacja „Czas Sztuki”